Wyświetlanie 1–12 z 19 wyników

Zestawy i kosze prezentowe na Ślub i Wesele

Jeśli szukasz czegoś niecodziennego czym możesz obdarować swoich gości weselnych w podziękowaniu, że zechcieli razem z wami świętować ten dzień… warto wybrać oryginalny pomysł na prezent!

W takim razie co wybrać? Często goście weselni dostają na prezent krówki ciągutki, które również znajdziecie w naszej ofercie. Lecz to jest dość popularny prezent…

Możecie skorzystać z opcji śmieszne prezenty dla gości weselnych — lecz nie dla każdego taki podarunek może przypaść do gustu… Mowa tutaj o kubkach z PRL -do kupienia również w ofercie.

Praktyczne prezenty dla gości weselnych

W zależności od budżetu (czy też roli danego gościa, bo dla świadkowej czy świadka na pewno znalazłyby się inne prezenty), możemy obdarować ich np:

  • małym miodkiem,
  • zestawem miodku z syropem
  • miodem pitnym
  • i wiele innych propozycji w tej kategorii.

Co dla świadka na wesele na prezent?

Rola świadka na weselu jest bardzo ważna w stosunku do naszej historii i tradycji. Jest to osoba, którą nie wybiera się przypadkowo. Świadkiem na weselu jest często osoba zaufana, bliska dla nas. Prosząc naszego znajomego o taką przysługę warto zadbać również o wyjątkowość tej chwili. W naszej ofercie przygotowaliśmy również prezent na tę okazję ”
Prezent Weselny Proszenie na Świadka„. Pozycja godna uwagi!

Co dla świadkowej na wesele na prezent?

W tym wyjątkowym dla każdej kobiecie dniu u jej boku obok narzeczonego, a za chwilę męża jest nieustannie świadkowa. Osoba wybierana do sprawowania tej ważnej funkcji najczęściej jest bardzo bliską osobą dla panny młodej. Świadkowa pomaga w wielu kwestiach organizacyjnych przed weselem — jest często wielkim wsparciem dla zdezorientowanej i zmęczonej już Panny Młodej. Prosząc o tak ważną, funkcję warto również zadbać o szczegóły. Warto do prośby o zaangażowanie się w organizacje wesela dołączyć prezent, w naszej ofercie przygotowaliśmy na tą okazję „Prezent Weselny Proszenie na Świadkową„. Później wspólnie warto wrócić do naszego sklepu i sprawdzić inne prezenty, które mogą być ciekawym pomysłem na prezent dla gości weselnych!