Wyświetlanie 1–12 z 13 wyników

Prezent dla gości na wesele

Szukasz ciekawego prezentu dla Gości na weselę? Spróbuj naszych Lubelskich krówek! Goście na pewno będą zaskoczeni, a jak zasmakują krówek — poczują wyjątkowy smak regionu.

Ręcznie robiona czekolada

Województwo Lubelskie może pochwalić się kilkoma manufakturami czekolady — które oferują wysoką jakość produktów, niepowtarzalnych na rynku. Zasmakuj raz czekolady ręcznie robionej — pozostaniesz naszym klientem na dłużej.

Ręcznie robiona czekolada z niestandardowymi dodatkami to idealny prezent na każdą okazję — na weselę, dla pary młodej, dla nauczyciela czy promotora. Jest to produkt, który zaskoczy osobę obdarowaną! Jeśli potrzebujesz zestawów prezentowych — sprawdź ofertę zestawów prezentowych.

Krówki ciągutki gdzie kupić

Popularne krówki ciągutki to klasyczny produkt, który zna zapewne każdy z nas. Do wyjątkowych krówek ciągutek wracamy z sentymentem. Oprócz tego, że jest to idealny prezent. Również warto zakupić sobie tych słodyczy „tak po prostu”. Jeśli szukasz krówek i nie wiesz, gdzie ich nabyć — trafiłeś w idealne miejsce, u nas znajdziesz krówki ciągutki w kilku paczkach.

Krówki kruche

Świeże krówki posiadają kruchą pierwszą warstwę, zaś w środku idealnie się ciągną. Ten produkt jednak po kilkunastu dniach potrafi zastygnąć jeśli nie jest przechowywany w odpowiednich warunkach. Więc jeśli szukasz krówek kruchych — zapraszamy do zakupu Krówek lubelskich, oraz przechowywania ich w suchym miejscu, już po kilku dniach powinny krówki być kruche.